MODA I URODA Artur  

Atrakcyjne dodatki do sukni ślubnej

Suknia ślubna to najważniejsze kreacje w życiu każdej kobiety. Najczęściej zakłada się ją na siebie tylko jeden raz, dlatego też musi być po prostu perfekcyjna. Oczywiście nie można zapominać o tym, że na ślubny wizerunek składa się coś więcej niż tylko sukienka. Dlatego też wszystko musi być dopracowane w każdym detalu. Poniżej garść podpowiedź dla kobiet, które w najbliższym czasie będą wybierały swoją sukienkę na ślub. Warto, aby wiedziały, na co muszą zwrócić uwagę, by prezentować się nienagannie.

Modne suknie ślubne (2021 polecamy na stronie annakara.com)

Najważniejsza jest oczywiście sukienka ślubna. Propozycje z nowych kolekcji można to zobaczyć już na stronach internetowych, warto odwiedzić między innymi tę pod adresem Annakara.com. To właśnie tam znajdują się modele, które będą w sprzedaży w tym roku. Warto pamiętać o tym, że sukienki są na zamówienie, szyje się je pod wymiary konkretnej figury. Dlatego też wcześniej trzeba umówić się na przymiarkę do salonu, gdzie konsultantka zbierze pomiary.

Buty do ślubu

Bardzo ważne dodatek do ślubnego wizerunku to oczywiście buty. Coraz częściej kobiety decydują się na takie buty, które nie są typowo ślubnymi pantofelkami. Dzięki czemu mogą wykorzystać je też na wiele innych okazji, a buty nie są tylko na jeden raz. To dobra opcja. Na wiosnę i lato można zdecydować się na przykład na białe sandałki, albo takie ze skóry w kolorze cielistym. To buty bardzo uniwersalne, które później będą pasowały do wielu innych kreacji. Raczej do lamusa odszedł już trend, w którym to kobiety do sukni ślubnej wybierały kolorowe buty, na przykład zielony, czerwone albo niebieskie. Teraz kobiety stawiają na buty w kolorach jasnych, neutralnych. Na chłodniejsze pory roku dobrym wyborem będą po prostu szpilki. Można zdecydować się też na buty na słupku albo sandały z palcem zakładanym na pietę. Takie modele są bardzo wygodne, dlatego też spokojnie można w nich przetańczyć całą noc. Jeżeli buty na obcasie to nie nasza bajka, warto mieć w zapasie drugą parę butów, na przykład balerinki ze skóry w kolorze nude.

Bielizna do ślubu

Na ślub trzeba kupić dwa komplety bielizny. Jeden to ten, który założył się do sukienki ślubnej. To najczęściej po prostu prosta, minimalistyczna modelująca bielizna, która świetnie leży pod każdą kreacją. Wbrew pozorom najczęściej nie powinna być ona biała, bo właśnie taka bielizna przebija również pod białą sukienką. Lepszą opcją będzie po prostu bielizna w kolorze cielistym. Drugi komplet to ten, który kobieta założy na siebie na noc poślubną. Tutaj można odrobina zaszaleć i wybrać na przykład fikuśne body z koronki. Taka bielizna nie musi być już ukryta pod sukienką, dlatego może być dużo bardziej ekstrawagancka.

Torebka na ślub

Kobiecie przyda się również elegancka torebka na ślub. Nawet jeżeli nie weźmie jej z osobą do kościoła lub urzędu, warto, aby miała ją potem gdzieś blisko siebie. W torebce można trzymać rzeczy do odświeżenia makijażu, a także ulubione perfumy. Na ten dzień warto wybrać niewielką kopertówkę w białym lub pudrowym kolorze.

Skomentuj Artykuł