dj - oprawa muzyczna wesela
CIEKAWOSTKI Paweł Adamiak  

DJ na wesele – czy to słuszny wybór?

Branża weselna przeszła w ostatnich latach niemałą metamorfozę. Organizacja ślubów weszła na wyższy poziom pod wieloma względami. Nie jest to już tylko większa impreza rodzinna, na której obowiązkowo musi pojawić się kapela, wódka i nie do końca lubiana ciocia, którą wypada zaprosić. Przyszli nowożeńcy większą uwagę przywiązują do szczegółów, wybierając, m.in. motyw ślubny, własną garderobę, a przede wszystkim usługodawców, jak DJ na wesele, którzy sprawią, że to ważne wydarzenie pozostanie na długo w ich pamięci.

Jest rzeczą bardziej niż oczywistą, że na dobrą zabawę weselną ogromny wpływ ma oprawa muzyczna. Obecnie możliwości jest wiele, od tradycyjnych, jak zespoły, kapele o różnorakiej liczbie członków, po bardziej nowoczesne. Oczywiście znajdą się zwolennicy każdej z tych opcji, jednak coraz większą popularnością wśród młodych par cieszy się właśnie DJ weselny. Wydawałoby się, że jest to prosty termin, określający po prostu osobę, która obsługuję konsolę, odtwarza muzykę, najlepiej z wcześniej przygotowanej listy.

Szukasz fachowca do obsługi muzycznej wesela w Krakowie? Patrz oferta: Dominik Szymoniak Exclusive Djs – DJ na wesele Kraków

Należy w tym miejscu odróżnić zwykłego DJ od DJ wodzireja. Dobry wodzirej bowiem poprowadzi zabawę weselną lepiej niż zespół grający muzykę na żywo, zapewniając dodatkową rozrywkę w postaci zabaw integrujących weselników, zachęcając w kulturalny sposób do wspólnej biesiady.

Pary, które zdecydują się zatrudnić eksperta takiego jak DJ na wesele powinny jednak wybrać osobę bądź grupę sprawdzoną. Najlepiej uczestniczyć wcześniej w imprezie prowadzonej przez takiego wodzireja, aby być pewnym swojej decyzji. W końcu każdemu zależy, aby w dniu ślubu każdy element był wyjątkowy i dopracowany.

Skomentuj Artykuł