Rodzina Artur  

Etykieta upominków weselnych

Twój dzień ślubu nie byłby tak zabawny ani niezapomniany, gdyby nie wszyscy kochający przyjaciele i rodzina, którzy podróżowali blisko i daleko, aby świętować z Tobą. Wyraź swoje podziękowania za pomocą upominków weselnych, które mają znaczenie i zostaną docenione przez Twoich gości. Nie marnuj pieniędzy na upominki, które Twoi goście prawie na pewno wyrzucą lub zostawią na stołach. Dawanie upominków weselnych to odwieczna tradycja, która przez lata ogromnie ewoluowała. Dziś pary wykorzystują swoją kreatywność i prezentują upominki, które są przemyślane i osobiste. Nie ma ustalonych zasad etykiety podczas obdarowywania upominkami, ale oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Czy potrzebne są upominki ślubne?

Upominki ślubne nie są tak ważne, jak tort weselny, ale są wspaniałym sposobem na podziękowanie gościom i trwałe wspomnienie ślubu. Para powinna zdecydowanie pomyśleć o upominkach, jeśli pozwala na to ich budżet. Upominki nie muszą być ekstrawaganckie ani drogie… tak naprawdę liczy się pomysł, mogą to być nawet krówki weselne.

Wybierając upominek ślubny, bądź oryginalny i wybierz coś wyjątkowego, co ma znaczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Lub jeśli masz motyw ślubny, upominki to świetny sposób na uzupełnienie tego motywu. Spersonalizowane upominki są niezwykle popularne, ponieważ jest to świetny sposób na dodanie osobistej pieczątki do dnia ślubu. Możesz także spojrzeć na upominki, które otrzymałeś na innych niedawnych weselach, aby ocenić aktualne trendy oraz uzyskać pomysły, ale także zdecydowanie staraj się być wyjątkowy ze swoimi!

Ile powinienem wydać na wesele i upominki weselne?

Spójrz na swój budżet, zastanów się, na co Cię stać, a następnie co chcesz potencjalnie zaprezentować swoim gościom. Wiele par daje niedrogi, ale osobisty upominek każdemu gościowi, podczas gdy inne pary oferują bardziej wyszukany upominek każdej parze, rodzinie. Kreatywność jest tutaj kluczowa. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dać jeden upominek na gościa, czy na parę, upewnij się, że masz pod ręką dodatkowe upominki ślubne. Niektórzy goście mogą chcieć (i wziąć) więcej niż jeden lub możesz mieć nieoczekiwanych gości w ostatniej chwili. Wiele par wysyła również upominki przyjaciołom i rodzinie, którzy nie mogli uczestniczyć w weselu.

Jeśli dajesz jeden upominek każdemu gościowi, podaruj każdy prezent przy każdym nakryciu lub jako element dekoracji stołu. Jeśli zdecydujesz się na upominek każdej parze, oznacz weselne upominki imieniem pary lub rodziny i umieść je na stole, aby goście mogli je odebrać po wejściu na przyjęcie.

Napięty budżet, a upominki.

Ślubne upominki mogą być pojedynczym kwiatkiem, który ma znaczenie dla pary lub ręcznie robioną książeczką o tym, jak para się poznała, mogą to być krówki ślubne. Prawdziwa wartość upominków weselnych tkwi w nieodłącznym znaczeniu prezentu i trwałej pamięci gości o ślubie.

Czy powinno się dawać upominki dzieciom?

Dzieci zazwyczaj otrzymują takie same upominki ślubne jak dorośli, ale wiele par zdecydowało się na specjalne upominki, które szczególnie spodobają się dzieciom. Podaruj torbę ulubionych cukierków pary w przezroczystej celofanowej torbie ze spersonalizowaną etykietą z napisem lub czymś podobnym, lub podaruj spersonalizowane ciasteczka, kreatywne, eleganckie lub eleganckie, które na pewno spodobają się dzieciom.